Коляска Ninos Mini 2 Wings

6 970 ₴
- В наявності
- Код: NM2020W
- +380 (63) 496-67-59Шоу Рум Київ
- +380 (93) 828-87-27Для оптових покупців
- +380 (63) 496-67-59Сервісний Центр
Легка та компактна прогулянкова коляска Ninos Mini 2 Wings має стильний вигляд, компактні розміри та невелику вагу. Німецькі дизайнери в процесі створення конструкції надали перевагу якісним екологічним матеріалам, які не викликають алергічних реакцій. Це відмінний варіант для довготривалих подорожей та щоденних прогулянок на свіжому повітрі. Завдяки зручному доладного механізму, її легко транспортувати та зберігати. В каталозі уявлень тілький кращий сертифікований товар за приємною вартістю.
Особливості коляски Ninos Mini 2 Wings
Завдяки міцному матеріалу, з якого виготовлений каркас коляски Ninos Mini 2 Wings, можна підкорювати будь-які дороги, незалежно від погодніх умов. Малюк завжди буде почуватися затишно та спокійно. Адже так приємно пізнавати навколишній світ, формуючи про нього уявлення. Вага коляски всього 5,8 кг, що дозволяє зносити її без зусиль навіть з багатоповерхового будинку. В комплекті до неї йде дощовик, він захистить під час зливи та антимоскітна сітка. Останній аксесуар стані необхідністю під час вечірніх прогулянок влітку. Безпеку дитині гарантують п'ятому ятиточкові паски. Візок підходить для діток від народження до 36 місяців. Товар супроводжується гарантією, яка є підтвердженням оригінальності. Насолодитись перевагами зручного транспортного засобу можна, зробивши замовлення на сайті.
В наявності також інші кольори та принти.

| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 5.8 кг |
| Основні | |
| Виробник | Ninos |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 19 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Комплектація коляски | Антимоскітна сітка, Дощовик, Підсклянник, Кошик для покупок |
| Система амортизації | Пружини |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Перекидна ручка | Ні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Тип складання | книжка |
| Комплектація | Коляска; підсклянник; бампер; Секція для покупок; Антимоскітна сітка; Дощовик. |
| Колір рами | чорний, хром |
| Розмір спального місця | 83*34 див. Висота спинки 43 див. Сидіння 23*34 див. |
| Розмір коляски | У складеному стані 43 × 19 × 61; У розкладеному стані 80x47x100 |
| Тип | Прогулянковий |
| Додаткові характеристики | Вбудована підніжка. Амортизація. Унікальний механізм складання. Хроміривание деталі. |
| Діаметр коліс | 15 см задні, 13 см передні. |
| Вік: | від 0 до 36 місяців. |
| Висота ручки | 100 див. |
| Гарантія | 6 місяців |
| Вага коляски | 5.8 кг |
| Макс навантаження: | 20 кг |
| Колеса | штучний каучук |
| Багажний кошик | Є |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
| Регулеровка спинки | Кут нахилу спинки до 175 градусів |
- Ціна: 6 970 ₴







