Прогулянкова коляска Ninos Lugo Safari Beige

7 790 ₴
- В наявності
- Код: NL2026SB
- +380 (63) 496-67-59Шоу Рум Київ
- +380 (93) 828-87-27Для оптових покупців
- +380 (63) 496-67-59Сервісний Центр
Прогулянкова коляска Ninos Lugo преміум лінійка бренду.
Ninos Lugo - абсолютно нова модель преміум якості від бренду Ninos. Стильний та сучасний дизайн, якісний водостійкий текстиль, комплектація та чудовий функціонал. Всесезонна модель повністю адаптована до погодних умов України. В комплекті теплий чохол на ніжки з швидким доступом, щільний текстиль та подовжений капюшон чудово захистять малюка взимку. Дві зони провітрювання, УФ фільтр UPF50+ зроблять літні прогулянки безпечними та комфортними. Обладнана великими прохідними колесами діаметром 24 та 17 см що забезпечує плавний хід на будь якій поверхні. Присутня амортизація на всіх колесах. Візочок Ninos Lugo компактно та легко складається однією рукою що дуже важливо для сучасних батьків. Спинка регулюється за допомогою клапанного механізму та має три положення нахилу. Також в Ninos Lugo велике місце для спання розміром 92*34 см що забезпечить комфортний сон вашого малюка. Обладнана п'яти точковими ременями безпеки, обмежувачем від сповзання, відкидним бампером та гальмівною системою на педалі. Передні колеса обертаються 360 градусів та мають механізм блокування лише прямо.
Більше фото, відео та відгуки на офіційній сторінці бренду в instagram: @ninos.com.ua
Основні характеристики Ninos Lugo:
Тип складання – книжка ( в три рази )
Комплектація – Коляска; Секція для покупок; Дощовик; Чохол на ніжки; Сітка від комах.
Тип – Прогулянкова
Перекидна ручка - ні
Вік дитини - від 0 до 48 місяців
Максимальне навантаження - 25 кг
Вага коляски – 8,9 кг
Колір – бежевий
Колеса – матеріал – гума EVA, не пробивні
Багажна корзина – Є
Колір рами – бронза
Ремені безпеки – 5-ти точкові
Регулювання спинки – Клапаном, три положення нахилу спинки 95/135/175 градусів
Гарантія – 6 місяців
Висота ручки - 106 см
Ширина шасі - 54 см
Діаметр коліс - передні 17 см, задні 24 см
Амортизація - пружини
Кількість коліс – 4
Розмір спального місця - 92*34 см
Розмір сидіння - 24*34 см. Висота спинки 49 см.
Блокування передніх коліс - так
Розмір коляски - В складеному стані 28×54×58; В розкладеному стані 112x54x82 см
Додаткові характеристики – Навантаження корзини 3кг; Дві зони для провітрювання, подовжений капюшон; Водостійка тканина та УФ фільтр UPF50+; Обмежувач від сповзання; Відкидний бампер; Регульована підніжка.
Чому обрати Ninos LUGO? переваги:
- всесезонна модель з подовженим капюшоном
- преміальна якість у всіх деталях
- чудовий функціонал
- стильний та сучасний дизайн
- велике спальне місце 92*34 см
- великі прохідні непробивні колеса
- водостійкий текстиль з захистом від ультрафіолету UPF50+
- велика багажна корзина до 3 кг
- легко та компактно складається однією рукою
- хороша комплектація
- дві зони провітрювання
- присутня кишеня
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ninos |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 25 кг |
| Колір | Бежевий |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Матеріал коліс | Гума, EVA |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Система амортизації | Пружини |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Перекидна ручка | Ні |
| Комплектація коляски | Антимоскітна сітка, Дощовик, Роздільник для ніг, Чохол-накидка на ніжки, Бампер, Кошик для покупок |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 54 см |
| Довжина | 82 см |
| Висота | 112 см |
| Вага | 8.9 кг |
| Довжина спального місця | 92 см |
| Ширина спального місця | 34 см |
| Глибина сидіння | 24 см |
| Ширина сидіння | 34 см |
| Ширина спинки | 34 см |
| Висота спинки | 49 см |
| Ширина колісної бази | 54 см |
| Діаметр передніх коліс | 17 см |
| Діаметр задніх коліс | 24 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 28 см |
| Висота в складеному вигляді | 58 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти ручки | Ні |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
| Максимальний кут нахилу спинки | 175 град. |
- Ціна: 7 790 ₴







