Коляска 2в1 DSLAND V8 Melange Grey (без люльки)

Прогулка
14 300 ₴
- В наявності
- Код: DSLANDV8PP
+380 (93) 828-87-27
- +380 (63) 496-67-59Шоу Рум Київ
- +380 (93) 828-87-27Для оптових покупців
- +380 (63) 496-67-59Сервісний Центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DSLAND V8
Тільки у нас коляски Dsland від ексклюзивного дилера в Україні. Гарантія 1 рік. Всі кольори в наявності, швидка доставка. Відео https://www.youtube.com/watch?v=UGVxst5nwUk
Інстаграм - @dsland.com.ua
Сайт - dsland.com.ua
- - Прохідна коляска-всюдихід підходить для будь-яких ліфтів, ширина шасі всево 59 см.
- - Вага 13,4 - вантажопідйомність 20 кг.
- - 2 варіанти установки: по ходу руху і проти
- - Унікальне регулювання прогулянкового блоку по висоті
- - Регулювання кута нахилу спинки (3 положення)
- - Знімні тканинні елементи, можна прати
- - Регулювання підніжки.
- - Регулювання висоти ручки
V8 - це вдосконалена версія V6. Що нового:
- - Колеса в новому дизайні тепер легше, міцніше і довговічніше!
- - Функція регулювання в широкому діапазоні висоти і кута ручки коляски забезпечує ергономічне положення ручки.
- - Двоколісна функція дозволяє з легкістю везти коляску по нерівній поверхні (на пляжі, по гальці і т. Д.).
- - Поворотні колеса з фіксацією полегшують маневрування
- - Простір між колесами, без з'єднує їх поперечини, не обмежує крок при ходьбі.
Комплектація:
- Шасі Xplory V8 all black;
- Москітна сітка;
- Прогулянковий блок;
- Колиска-переноска;
- Накидка від вітру;
- дощовик для люльки;
- дощовик для прогулки;
- Сумка для покупок;
- Матрацик в прогулянковий блок;
- Матрацик у колиску;
- підсклянник;
- парасолька .









ФОТООТЗИВИ ПОКУПАТЕЛЕЙ







Більше фото та відгуків на сторінці інстаграм: @dsland.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dsland |
| Колір | Сірий |
| Тип коляски | Універсальна/комбінована |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 17 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Комплектація коляски | Бампер, Дощовик, Антимоскітна сітка, Парасолька, Кошик для покупок, Прогулянковий блок, Люлька, Матрацик, Підсклянник |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Матеріал коліс | Гума |
| Стан | Новий |
| Перекидна ручка | Ні |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 57 см |
| Довжина | 105 см |
| Висота | 125 см |
| Вага | 13.8 кг |
| Діаметр передніх коліс | 18 см |
| Діаметр задніх коліс | 24 см |
| Довжина спального місця | 73 см |
| Ширина спального місця | 35 см |
| Ширина колісної бази | 57 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 99 см |
| Висота в складеному вигляді | 42 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Світловідбивачі | Є |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
| Максимальний кут нахилу спинки | 175 град. |
| Матеріал дна | Пластик |
| Два положення блоків на рамі | Так |
- Ціна: 14 300 ₴









