Прогулянкова коляска Ninos Maxi 2 з автолюлькою 0+ від народження Black Graphite

8 970 ₴
- В наявності
- Код: NM2025CSBB
- +380 (63) 496-67-59Шоу Рум Київ
- +380 (93) 828-87-27Для оптових покупців
- +380 (63) 496-67-59Сервісний Центр
Оновлена Ninos Maxi 2 всесезонна прогулянкова коляска з перекидною ручкою в комплекті з автолюлькою 0+ для діток від народження і до 13 кг. Авто люлька монтується на шасі за допомогою адаптерів які входять до комплекту. Ninos Maxi можна використовувати від народження адже модель обладнана перекидною ручкою та великим спальним місцем що забезпечує альтернативу колясці 2в1 з люлькою.
Більше фото, відео та відгуки на офіційній сторінці бренду в instagram: @ninos.com.ua
Основні характеристики Ninos Maxi:
Тип складання – книжка
Комплектація – Коляска; Підсклянник; Піднос для годування, Секція для покупок; Дощовик; Чохол на ніжки; Автолюлька 0+; Адаптери.
Тип – Прогулянкова
Перекидна ручка - так
Вік дитини - від 0 до 48 місяців
Максимальне навантаження - 25 кг
Вага коляски – 9,6 кг. Автолюлька 3,5 кг
Колір – сірий, чорний, світло-сірий
Колеса – матеріал – гума EVA, не пробивні
Багажна корзина – Є
Колір рами – золотий, сірий графіт
Ремені безпеки – 5-ти точкові
Регулювання спинки – Кут нахилу спинки 110 до 180 градусів
Гарантія – 6 місяців
Висота ручки - 104 см
Ширина шасі - 58 см
Діаметр коліс - передні 17 см, задні 24 см
Амортизація - передні пружини, на задній осі прихований механізм
Кількість коліс – 4
Розмір спального місця - 89*36 см
Блокування передніх коліс - так
Розмір коляски - В складеному стані 31×100×58; В розкладеному стані 104x90x58 см
Додаткові характеристики – додаткова зона для провітрювання, подовжений капюшон, водостійкий текстиль, алюмінієва рама, столик для годування, регульована підніжка, батьківська ручка з антиковзного матеріалу.
Ninos Maxi, що оновилося?
- дещо краща амортизація
- новий передній колісний блок
- новий столик
- утеплення бортиків спального місця
- новий дизайн коліс
- покращений текстурний текстиль
- додаткова зона провітрювання позаду візочка
- знімна задня колісна база
- дещо компактніше складається
- менша коробка для транспортування
- повністю знімний текстиль для легшої чистки та догляду
- покращені окремі вузли конструкції
- доступно два кольори рами
- доступна ручка бампер ( продається окремо )
- є можливість монтувати авто люльку на шасі візочка ( продається окремо )
Чому обрати Ninos Maxi? переваги:
- всесезонна модель з подовженим капюшоном
- перекидна ручка, можна використовувати від народження
- велике спальне місце 89*36 см
- великі прохідні непробивні колеса
- столик для годування
- можливість встановлення автолюльки
- велика багажна корзина
- легко складається та транспортується
- повністю знімний текстиль








фото візочка Нінос Максі 2







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ninos |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 25 кг |
| Колір | Чорний |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Матеріал коліс | Гума, EVA |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Система амортизації | Пружини |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Перекидна ручка | Так |
| Комплектація коляски | Дощовик, Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок, Автокрісло, Підсклянник |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 58 см |
| Довжина | 90 см |
| Висота | 104 см |
| Вага | 9.4 кг |
| Довжина спального місця | 89 см |
| Ширина спального місця | 36 см |
| Ширина колісної бази | 58 см |
| Діаметр передніх коліс | 17 см |
| Діаметр задніх коліс | 24 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 51 см |
| Довжина у складеному вигляді | 24 см |
| Висота в складеному вигляді | 84 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти ручки | Ні |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
| Максимальний кут нахилу спинки | 180 град. |
| Вага люльки | 3.5 кг |
- Ціна: 8 970 ₴









