Коляска 2в1 Ninos A-88 (тільки люлька)

7 000 ₴
- В наявності
- Код: NA88SP
- +380 (63) 496-67-59Шоу Рум Київ
- +380 (93) 828-87-27Для оптових покупців
- +380 (63) 496-67-59Сервісний Центр
NINOS A88 + ТЕПЛИЙ ЧОХОЛ НА НІЖКИ В ПОДАРУНОК
Основні характеристики коляски:
-
Тип: Універсальна коляска 3 в 1
-
Вага коляски: Шасі 8,3 кг; Прогулянковий блок 4.8 кг; Люлька 3.7 кг.
-
Колір: Сірий
-
Колеса: Поліуританові, ненадувні
-
Багажний кошик: Є
-
Перекидна ручка: Немає
-
Колір рами: Чорний, матовий
-
Ширина шасі: 61 см.
-
Ремені безпеки: 5-ти точкові
-
Регулювання спинки: 100,145,180 градусів
-
Гарантія: від виробника 6 місяців
-
Розмір коляски: У розкладеному стані 120x61x96 см; Розмір в складеному стані 62x32x96 см.
-
Кількість коліс: 4
-
Колір матраца: червоний
-
Додаткові характеристики: Регульована по висоті ручка з екошкіри. Поворотні передні колеса на 360 градусів (з можливістю фіксації). Амортізатори. Є можливість змінювати висоту ручки. Система "люлька всередині". Перекидний блок, міняємо напрям дитини. Екошкіра. Додаткова відкидна секція капюшона (козирьок)
Комплектація:
-
- Автокрісло 0, від народження до 13 кг
-
- люлька з накидкою на люльку
-
- жорстке дно в люльку
-
- матрац для люльки
-
- прогулянковий блок
-
- матрацик в прогулянковий блок
-
- матрацик-соломка літній
-
- москітна сітка + В ПОДАРУНОК ЗИМОВИЙ КОМПЛЕКТ (чохол)





ФОТООТЗИВИ ПОКУПАТЕЛЕЙ












Більше відгуків на офіційній странице бренда в инстаграм: @ninos.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ninos |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Тип коляски | Універсальна/комбінована |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 17 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Комплектація коляски | Антимоскітна сітка, Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок, Люлька, Прогулянковий блок, Матрацик |
| Система амортизації | Пружини |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Матеріал коліс | Поліуретан, Гума |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 61 см |
| Висота | 120 см |
| Вага | 12 кг |
| Діаметр передніх коліс | 17 см |
| Діаметр задніх коліс | 27 см |
| Довжина спального місця | 77 см |
| Ширина спального місця | 33 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
| Глибина сидіння | 23 см |
| Ширина колісної бази | 61 см |
| Ширина спинки | 33 см |
| Висота спинки | 45 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 62 см |
| Довжина у складеному вигляді | 96 см |
| Висота в складеному вигляді | 32 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Світловідбивачі | Є |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
| Максимальний кут нахилу спинки | 180 град. |
| Два положення блоків на рамі | Так |
| Вага люльки | 3.5 кг |
| Вага прогулянкового блоку | 4 кг |
| Вага шасі з колесами | 8 кг |
- Ціна: 7 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка







